O NAS

o-nas-1Jesteśmy profesjonalnie wyszkolonym, zgranym zespołem instruktorów Krav Maga. Nasi instruktorzy posiadają międzynarodowe, izraelskie uprawnienia do szkoleń osób cywilnych, służb mundurowych, służb militarnych czy ochrony VIP-a. Nasi instruktorzy posiadają ponadto państwowe uprawnienia Ministerstwa Sportu.

o-nas-2

Trenujemy ludzi w różnym wieku – dzieci, młodzież, dorosłych, prowadzimy treningi grupowe i indywidualne, pracujemy z osobami cywilnymi i służbami mundurowymi. Zawodowo związani jesteśmy z Krav Maga Global kierowaną przez Eyala Yanilova. Krav Maga Global wraz z sekcjami w ponad 60 krajach to jedna z największych na świecie, profesjonalnych firm szkoleniowych Krav Maga. Jesteśmy jej częścią, a swą działalnością objęliśmy spory obszar Mazowsza – Warszawę, Płock, Sochaczew, Ostrołękę, Siedlce, Sierpc, Gostynin, Płock, a także Kutno, Łomżę, Łódź.

Nasze doświadczenie w prowadzeniu zajęć Krav Maga sięga okresu, kiedy ten system dopiero rozwijał się w Polsce. Uczestniczyliśmy w tym procesie od początku, zgłębialiśmy tajniki wiedzy, szlifowaliśmy własny warsztat pracy, zdobywaliśmy nowe uprawnienia, dzięki temu nasze zajęcia reprezentują wysoki poziom metodyczny i merytoryczny. Zaczęliśmy od pogłębiania zainteresowań, pasji, a skończyliśmy na zawodowstwie. Efekty naszej wieloletniej pracy to ciągle zwiększająca się grupa wyszkolonych ludzi. Szacujemy, że jest ich około 5 tysięcy.

Mamy ogromne sięgające ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu grup dziecięcych. Maluchy nie tylko uczestniczą w zajęciach w trakcie roku szkolnego, ale również jeżdżą z nami na obozy, zimowiska. Na terenie województwa mazowieckiego tylko u nas spotkasz instruktorów kobiety – autentyczne przykłady skuteczności Krav Maga w wydaniu kobiecym.

Nasz team tworzą zróżnicowane osobowości, łączy nas jednak chęć aktywnego spędzania czasu, promowanie zdrowego, bezpiecznego trybu życia, pasje i wspólne osiągnięcia. Szeroki wachlarz zainteresowań nie pozwala nam się nudzić — wspinaczka, żeglarstwo, kajakarstwo, strzelectwo to tylko nieliczne zajęcia trzymające nas w dobrej kondycji ciała i ducha.

Skład klubu Kravtrening

Tomasz Tito

Tito

Instruktor Krav Maga w federacji KMG z międzynarodowymi, izraelskimi uprawnieniami w stopniu eksperta. Posiada uprawnienia do szkolenia osób cywilnych, szkoleń policji, służb militarnych czy ochrony vipa. Wielokrotnie szkolił grupy cywilne i kadry jednostek specjalnych i antyterrorystycznych na całym świecie. Z Krav Maga związany od zawsze. Uczył się od najwybitniejszych w tej dziedzinie. Pozostał wierny rdzennej linii Krav Maga, wywodzącej się od twórcy systemu Krav Maga Imiego Lichtenfeld, którego następcą został Eyal Yanilov.

Znany jako Tito – wizjoner, twórca, kreator rzeczywistości, inicjator i pomysłodawca Klubu Kravtrening. Społecznik, wyjątkowa osobowość, mająca dar zjednywania ludzi, tworzenia rzeczy wyjątkowych. „Szara eminencja” J wszelkiego dobra, które ma miejsce w Klubie Kravtrening. Twórca sytemów Aerofight, CoreWorkout.

Świetny metodyk z ogromną wiedzą i dużym doświadczeniem. Pracowity, odpowiedzialny, wymagający, perfekcjonista w treningu, czerpiący radość i energię z możliwości nauczania Krav Maga. Wspierający swoich studentów i umiejący ich motywować do podnoszenia wiedzy z zakresu procedur bezpieczeństwa i samoobrony Krav Maga.

Pasjonat nurkowania, strzelectwa, instruktor wspinaczki i pływania. Podróżnik, mag życia o wysokim potencjale energetycznym. Jego energia życiowa widoczna jest na każdym kroku.

Jola Wasilewska

jola

„Złote dziecko” Krav Maga, którą trenuje od 16. roku życia. Obecnie instruktor Krav Maga w federacji KMG z międzynarodowymi, izraelskimi uprawnieniami w stopniu Expert 1. Ponadto instruktor sportu o specjalizacjach kick boxing, survival, samoobrona. Młoda, ambitna, twórcza, odnajdująca się na wielu płaszczyznach życia zawodowego. Stąd kolejne uprawnienia instruktor Fitness – nowoczesne formy gimnastyki, instruktor Fitness- ćwiczenia siłowe. Współautorka treningów Aerofight. W kręgu jej zainteresowań pozostają również tematy związane ze wspinaczką (instruktor wspinaczki skałkowej), ratownictwem medycznym (kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy), ale i wodnym (instruktor pływania, patent płetwonurka w systemie Padi, patent żeglarza jachtowego).

Pełni funkcję prezesa Akademii Inicjatyw Młodzieżowych Dross i działa charytatywnie w stowarzyszeniu. Aby móc jeździć z dziećmi na obozy, zimowiska i biwaki do bogatego już arsenału możliwości dołączyła kurs wychowawców placówek wypoczynkowych oraz kurs kierowników wypoczynku.

Osoba o wielkim sercu, dziś wpisuje się w czołówkę najlepszych. Na co dzień radosna, energetyczna z wyjątkową mocą okiełznania milusińskich. Ciągle szuka innowacji, intryguje rozwiązaniami, zaskakuje i zjednuje najbardziej opornych, a dzieci po prostu ja uwielbiają.
Jolanta Wasilewska Krav Maga — OBEJRZYJ FILM
Jola Wasilewska – opinia na temat instruktora

Karolina Jaworskakarola

Dyplomowany dietetyk, właściciel poradni Sekrety Diety, instruktor Power Yoga i Krav Maga z izraelskim dyplomem (General Instruktor Course) ze stopniem G4. Krav Maga zajmuje się od 2005 roku pod opieką Tito, od 2009 roku nieprzerwanie prowadzi grupy dla dorosłych, dzieci, młodzieży oraz kobiet. Jest współtwórcą treningów Aerofight i Flex. W życiu najbardziej ceni otwarty umysł, ciągły rozwój i samodoskonalenie. W wolnym czasie trenuje szeroko pojęty taniec, acrojogę, snowboard, różne formy fitnessu oraz jogę. Największą frajdę czerpię z budowania sprawnego, zdrowego ciała, które niczym wydajna maszyna radzi sobie z kolejnymi wyzwaniami, jakie przed nim stają.
Karolina Jaworska – opis instruktora

Radosław Topólniak

Zawodowy strażak, od 2009 r. instruktor Krav Maga w stopniu G5 z międzynarodowymi uprawnieniami Krav Maga – GIC (General Instructor Course). Człowiek o wszechstronnych zainteresowaniach – instruktor samoobrony, pływania i survivalu. Dodatkowe uprawnienia: wychowawca wypoczynku letniego i zimowego, ratownik – ukończył kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Trenuje siatkówkę, biega, żegluje, uwielbia zajęcia na siłowni i w terenie. Z natury kontaktowy w pracy świetny metodyk z wielką pasją nauczania innych.

Edward Płomin

edek

Dowódca Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Gdańsku. Z zawodu nauczyciel wychowania fizycznego, elektronik. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie
Były żołnierz jednostki specjalnej komandosów w Lublińcu, elitarnej 56 Kompani Specjalnej w Szczecinie, Plutonu Specjalnego SG, obecnie od 19 lat antyterrorysta SPAP w Gdańsku.Styczność z Krav Maga od 1997r. Uczestnik wielu szkoleń i seminariów, od 2010r. instruktor Krav Maga Global, stopień G4. Poza służbą prowadzi sekcję KMG w Lęborku, warsztaty Specjanych Grup Operacyjnych oraz jest wykładowcą taktyki i techniki interwencji w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Instruktor strzelectwa sportowego, wspinaczki skałkowej, samoobrony, sternik motorowodny, płetwonurek, skoczek spadochronowy wojsk powietrznodesantowych, posiada specjalistyczne przeszkolenie antyterrorystyczne i rozpoznania minersko-pirotechnicznego, licencjonowany pracownik ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego, ratownik WOPR.
Jako instruktor szkolił żołnierzy przygotowujących się do udziału w misji ISAF w Afganistanie, prowadzi szkolenia z zakresu Krav Maga oraz taktyki posługiwania się bronią z siłami i służbami specjalnymi: Biura Ochrony Rządu, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Biura Operacji Antyterrorystycznych i SPAP, jak również Centralnego Biura Śledczego Policji, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Służby Celnej. Za cel w życiu stawia sobie wychowanie rodziny, krzewienie prawidłowych postaw wychowania u młodzieży, co realizuje przez aktywny udział w organizowaniu imprez mających na celu poprawę bezpieczeństwa, przeprowadzanie akcji edukacyjnych dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz harcerzy. Za wkład w służbę na rzecz bezpieczeństwa wielokrotnie nagradzany przez przełożonych, w tym Ministra Spraw Wewnętrznych RP.

Józef Hyrnik

józekInstruktor Krav Maga z izraelskim dyplomem (General Instruktor Course KMG) w stopniu G5, trenuje od 2005 r. Ukończył kursy GIC, Military, Tactical Knife Figh. Uczestnik licznych seminariów i obozów organizowanych przez najlepszych w tej branży. Chodząca doskonałość :) z dużym poczuciem humoru. Pasjonat biegania i wioślarstwa, które z zapałem praktykuje. Lubi góry i strzelectwo. Twierdzi, że zawody są po to, aby stwierdzić, kto się najbardziej zbliżył do jego wyniku :D. Jego osoba to porządna dawka humoru, ale przede wszystkim profesjonalizmu.

Dariusz Wyleziński

zwierzAsystent Krav Maga w stopniu G4. Instruktor sportu ze specjalizacją Kick Boxing- prawdziwy „Zwierzu” :), chodząca petarda. Trenuje Muay Thay, MMA. Jego ulubione moduły to Nokaut, CoreWorkout. Pasjonat techniki, lotnictwa i turystyki., lubiący ekstremalne wyzwania. W tym roku zaliczył m.in. skok na spadochronie i ciągle stawia sobie nowe cele. Trenował u najlepszych.

Kamil Komorowski

kamilDyplomowany fizykoterapeuta, prowadzi własną praktykę rehabilitacyjną, zdobył tytuł Międzynarodowego Terapeuty OM Cyriax. Z Krav Maga za pan brat od 2011, trenuje intensywnie, uprawia również boks i bieganie. Od 2013 r. asystent Krav Maga w stopniu G4. Zestawienie pasji jaką jest Krav Maga z pracą zawodową stanowi dla niego ciekawe połączenie dostarczające mu frajdy i energii do działania. To vice mistrz Polskim w piłce ręcznej. Drobiazgowy w technikach, dociekliwy, zapamiętuje szczegóły, dzięki czemu świetnie odnajduje się jako prowadzący zajęcia z młodzieżą, dorosłymi i osobami indywidualnymi.

Adrian Matecki

andyStudent AWF, ratownik, Instruktor Sportu ze specjalizacją Strzelectwo, Instruktor Krav Maga z izraelskim dyplomem (General Instruktor Course KMG) w stopniu G2. „Uniwersalna maszyna:) do sportu”. Człowiek o szerokich zainteresowaniach m.in. płetwonurek, sternik motorowodny. Instruktor-wolontariusz w Akademii Inicjatyw Młodzieżowych, prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży. Ukończył kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, kurs technik linowych, kurs wychowawcy kolonijnego. Najlepiej odnajduje się w modułach: CoreWrkout, Nokaut, Aerofight. Dba o swój wizerunek i kondycję, systematycznie trenując bieganie, joge, pływanie i sporty siłowe. Nawet wypoczywa w ruchu :) – nurkując, żeglując i wspinając się po skałkach.

Patryk Żakieta

Policjant, młodszy ratownik WOPR, Instruktor Sportu ze specjalizacją Strzelectwo, Instruktor Krav Maga z izraelskim dyplomem (General Instruktor Course KMG) w stopniu G2. Instruktor w Akademii Inicjatyw Młodzieżowych, społecznik, prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży. To dowódca grupy paramilitarnej „Dross”. Ukończył kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, kurs technik linowych i kurs płetwonurka w systemie Padi. Pasjonat militarystyki, nurkowania, pływania, wspinaczki, koneser dobrej książki i kina. W pracy docenia dobry wycisk, dyscyplinę i zaangażowanie.

Kuba Skrzypczak

kuba

Jeden z najmłodszych ekspertów w federacji Krav Maga Global. Stopień ( E1) uzyskał podczas indywidualnego egzaminu przed Mistrzami Eyalem Yanilovem i Zeevem Cohenem w Izraelu. Posiada międzynarodowe uprawnienia federacji Krav Maga Global: Civil Instructor, Law Enforcement Instructor, a także uprawnienia polskie: Instruktor Kick-Boksingu, Trener Personalny.

Z szeroko pojętymi sztukami walki związany od dzieciństwa. Przez kilka lat trenował Judo w Gwardii Warszawa. Lekcje Krav Maga pobierał na terenie całej Polski, a także w Izraelu, Niemczech i na Kostaryce. Kick-Boks doskonalił w Polsce, Izraelu i Libanie. W Polsce szkolił się także z Muay-Thai. Nieustannie dąży do rozwijania swoich umiejętności i pasji.

Uczestnik licznych akcji charytatywnych, m.in: wolontariusz projektu Refugee Aid w Libanie, gdzie pracował w obozie syryjskich uchodźców w dolinie Bekaa, wolontariusz podczas Olimpiad Niepełnosprawnych w Piastowie w latach 2008-2011 oraz innych akcji charytatywnych na rzecz dzieci niepełnosprawnych.

Absolwent Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, alpinista, alpinista przemysłowy oraz podróżnik.

W pracy Kuba wykazuje się profesjonalizmem, pracowitością oraz zaangażowaniem. Optymistycznym nastawieniem, przygotowaniem do zajęć i nieustannym uśmiechem mobilizuje i wspiera Uczestników swoich kursów do aktywności i doskonalenia umiejętności. Ma bogate doświadczenie w pracy z uczestnikami w każdym wieku(od dzieci, poprzez młodzież, dorosłych, aż po profesjonalne służby mundurowe) oraz na różnych poziomach umiejętności(od poziomu podstawowego do sparingów z profesjonalistami).

Mariusz Wieczorkowski

marioSocjolog, nauczyciel-wychowawca, oligofrenopedagog, Instruktor Sportu ze specjalizacją Strzelectwo, ponadto posiada uprawnienia nauczyciela wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej. Z Krav Maga zetknął się w 2010r., obecnie Instruktor Krav Maga z izraelskim dyplomem (General Instruktor Course KMG) w stopniu G2. Ukończył kurs instruktorski Tactical knife fighting & defense instructor-Junior Instruktor. To członek stowarzyszenia „Jesteśmy dla Was” działającego na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz członek Akademii Inicjatyw Młodzieżowych. Jego hobby i miłość to Krav Maga. Ponadto interesuje się historią filmu polskiego i gotowaniem. Jeśli muzyka to oczywiście rockowa i heavy metalowa.

Tomasz Stachowski

bąbel1Instruktor sportu ze specjalizacją pływanie, ratownik WOPR. Z wykształcenia pielęgniarz. Instruktor Krav Maga z izraelskim dyplomem (General Instruktor Course KMG) w stopniu G2. Zodiakalny wodnik pozostaje za pan brat ze swą naturą, dlatego droga jego zainteresowań prowadzi wodnym szlakiem, stąd patent nurka Padi, sternika motorowodnego, żeglarza jachtowego. Społecznik, członek stowarzyszenia Akademia Inicjatyw Młodzieżowych, realizuje programy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży. Niegdyś instruktor ZHP w stopniu podharcmistrza. Ukończył kurs wysokościowych technik linowych. Jego przygoda z Krav Maga trwa:). Biega, trenuje, pływa, kocha psy.

Anita Stachowska

melaDyplomowany nauczyciel od 14 lat pracuje w zawodzie. Kiedyś instruktor ZHP w stopniu podharcmistrza. Posiada kwalifikacje do udzielania pomocy psychopedagogicznej dzieciom i młodzieży z zaburzeniami rozwoju. Uczestniczy w realizacji obozów i półkolonii. To wiceprezes w stowarzyszeniu AIM – organizacji pożytku publicznego. Współtwórca i realizator programów profilaktycznych dla dzieci i młodzieży. Lubi żeglarstwo (patent żeglarza jachtowego), wspinaczkę i dobrą książkę. Codziennie „biega”:), znaczy obiega wzrokiem Kubusiową Dolinę, wodząc oczyma za swoimi dwoma labradorkami.