Active Weekend – 13-15.07.2018r.

Active_Weekend-01 (2)
Zapraszamy na Active Weekend dla dorosłych, który będzie miał miejsce od 13 do 15 lipca 2018r. w ośrodku wypoczynkowym RELAX nad jeziorem Zdworskim. Wspaniała forma aktywnego spędzania czasu w świetnej atmosferze. Active Weekend to 3 dni z treningami, nie tylko Krav Maga, oferujemy szeroką gamę zajęć: od Jogi, przez fitness, AeroFitFight aż po Core Workout i oczywiście Krav Maga. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wieczory spędzone przy ognisku, śpiew, muzyka, balety :), wspólna zabawa, piękna okolica oraz niezapomniane wrażenia.

Zapraszamy wszystkich studentów klubu i nie tylko, każdy jest mile widziany. Uczestnicy mogą nocować na terenie ośrodka. Świetna forma integracji i dobrej zabawy ze wspaniałym towarzystwem i w równie pięknej okolicy.

Termin eventu to 3 ostatnie dni obozów dla dzieci (13-15.07.2018), więc jeśli wysłałeś/łaś swoją pociechę na obóz to możesz się z nim lub z nią zobaczyć przed końcem turnusu a nawet wspólnie potrenować.

CENNIK

TRENINGI Z NOCLEGIEM I WYŻYWIENIEM

DO 15.04.2018
DLA STUDENTÓW KLUBU: 400 ZŁ
OSOBY SPOZA KLUBU: 500 ZŁ

DO 31.05.2018
DLA STUDENTÓW KLUBU: 480 ZŁ
OSOBY SPOZA KLUBU: 580 ZŁ

DO 30.06.2018
DLA STUDENTÓW KLUBU: 560 ZŁ
OSOBY SPOZA KLUBU: 660 ZŁ

DO 30.06.2018
DLA STUDENTÓW KLUBU: 600 ZŁ
OSOBY SPOZA KLUBU: 700 ZŁ

TRENINGI Z WYŻYWIENIEM

DO 15.04.2018
DLA STUDENTÓW KLUBU: 350 ZŁ
OSOBY SPOZA KLUBU: 450 ZŁ

DO 31.05.2018
DLA STUDENTÓW KLUBU: 430 ZŁ
OSOBY SPOZA KLUBU: 530 ZŁ

DO 30.06.2018
DLA STUDENTÓW KLUBU: 510 ZŁ
OSOBY SPOZA KLUBU: 610 ZŁ

DO 30.06.2018
DLA STUDENTÓW KLUBU: 550 ZŁ
OSOBY SPOZA KLUBU: 650 ZŁ

TRENINGI

DO 15.04.2018
DLA STUDENTÓW KLUBU: 300 ZŁ
OSOBY SPOZA KLUBU: 400 ZŁ

DO 31.05.2018
DLA STUDENTÓW KLUBU: 380 ZŁ
OSOBY SPOZA KLUBU: 480 ZŁ

DO 30.06.2018
DLA STUDENTÓW KLUBU: 460 ZŁ
OSOBY SPOZA KLUBU: 560 ZŁ

DO 30.06.2018
DLA STUDENTÓW KLUBU: 500 ZŁ
OSOBY SPOZA KLUBU: 600 ZŁ

Opublikowano różne | Możliwość komentowania Active Weekend – 13-15.07.2018r. została wyłączona

Szkolenie KIESZONKOWCY – 07.04.2018r

Jak nie dać się okraść?

Specjalistyczne szkolenie z zakresu umiejętności radzenia sobie w sytuacji bezpośredniego zagrożenia ze strony kieszonkowców. Cel to prewencja i przeciwdziałanie pojedynczym osobnikom próbującym nas okraść w miejscach publicznych. a w szczególności w sytuacjach, gdy nasza uwaga zajęta jest bodźcami płynącymi z otoczenia (hałas, tłok).

Duży nacisk będzie położony na obserwację, identyfikację i prewencję potencjalnego zagrożenia. Głównym narzędziem kieszonkowca, w przypadku ataku w miejscu publicznym, jest nóż, zatem nożowi poświęcimy najwięcej uwagi. Ponadto podejmiemy tematykę szantaży oraz próby zastraszenia nas przy użyciu pałki i krótkiej broni palnej. Szkolenie zostanie przeprowadzone przy współpracy z czynnymi oficerami wydziałów kryminalnych, operacyjnych oraz antyterrorystycznych policji. Treningi będą przeplatane z wykładami przeprowadzanymi przez funkcjonariuszy na temat metod działania kieszonkowców i możliwie najskuteczniejszej reakcji na tego typu zagrożenie.
Szkolenie odbędzie się w scenerii trzech miejsc publicznych, w których statystycznie najczęściej występują ataki:

*w parku

* w jadącym tramwaju (jako przykład miejskiego środka komunikacji),

* w zaparkowanym aucie przy próbie wsiadania lub wysiadania, gdy naszą uwagę pochłaniają czynności organizacyjne, jak wkładanie zakupów, czy zapewnienie bezpieczeństwa naszemu dziecku lub innym członkom rodziny.

Ekwipunek: zabierz wszystkie ochraniacze jakie posiadasz, wygodne ciuchy treningowe, bluzę lub kurtkę rozpinaną, wodę do picia :-)

Cena:
do 31.03.2018 r.
100,00 zł dla członków Klubu Kravtrening.pl
200,00 zł dla osób spoza Klubu
od 1 do 6.04.2018 r.
120,00 zł dla członków Klubu Kravtrening.pl
220,00 zł dla osób spoza Klubu
w dniu szkolena 07.04.2018 r.
150,00 zł dla członków Klubu Kravvtrening.pl
250,00 zł dla osób spoza Klubu
ZAPISY:
* u instruktorów na zajeciach
* e-mail: info@kravtrening.pl
* tel: 508-155-159
START: 7 KWIETNIA GODZ. 10:00
WARSZAWA
PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR. 220 ALEJA JANA PAWŁA II 26A

Opublikowano różne | Możliwość komentowania Szkolenie KIESZONKOWCY – 07.04.2018r została wyłączona

Piękna i bezpieczna – kurs dla kobiet – Kutno

Tematem przewodnim będą napady i rabunki. Skupimy się na skutecznych obronach przed agresorami, którzy atakują i szantażują z użyciem niebezpiecznych narzędzi, takich jak nóż, pałka czy broń krótka, próbując obrabować swoja ofiarę.
Ataki na kobiety na ulicy to obraz mający miejsce coraz częściej w wielu mniejszych i większych miastach na całym świecie. Według badań przeprowadzonych przez Światową Organizacje Zdrowia na przestrzeni kilku lat ofiarą gwałtu padło około 35% kobiet na całym świecie, czyli około 300 tyś kobiet rocznie (co stanowi 1/3 kobiet świata). Kobiety są poniżane i atakowane, bite porywane i przetrzymywane wbrew swojej woli. Kobieta może czuć się zagrożona. Co ważne, do takich działań częściej dochodzi w przypadkach, gdy kobieta jest samotna, (przez co bardziej podatna jest na realizowanie planu agresora). To, z czym może spotkać się kobieta XXI wieku to agresor uzbrojony w różne narzędzia (typu broń, nóż, pałka) a także wybierający nowe, dogodne dla siebie miejsca sprzyjające atakom z zaskoczenia (na przykład ciemna uliczka, po zmrokowa atmosfera, brak latarni, park, ciasne pomieszczenie, miejsca o utrudnionej widoczności, ciemne zaułki), w których ofiara może być jedynym świadkiem zdarzenia. W ten sposób sprawca pozbywa się możliwości zdemaskowania swoich czynów, przez co jego twarz nie będzie miała szans być zapamiętana. Odpowiadając na problem, który zbiera zatrważające żniwo oferujemy paniom kurs PIĘKNA i BEZPIECZNA. Szkolenie ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa kobiet oraz zmniejszenie ryzyka napadu i obrabowania z użyciem (lub bez użycia) niebezpiecznych narzędzi.
PIĘKNA I BEZPIECZNA to kurs złożony z 4 spotkań, każde z nich trwa 1,5 h, podzielony jest na 3 zintegrowane ze sobą moduły- Aerofight, Procedury bezpieczeństwa i samoobrona w systemie Krav maga Global oraz Flex.

MODUŁ 1

Aerofight: to moduł będący idealną alternatywą nauki systemów walki dla kobiet, Krav maga przy muzyce. Ma na celu, w początkowym etapie naszego szkolenia, pobudzić układ krążeniowo –oddechowy. Stworzony został specjalnie dla kobiet w celu skuteczniejszego i przyjemniejszego nauczania systemuKrav maga przez płeć piękną i poszerzania wiedzy na temat bezpieczeństwa. To trening oparty na modelu fitnesowym, w którym za pomocą rytmu i licznych powtórzeń można łatwiej poznawać i szybciej przyswajać podstawowe techniki, ataku i obrony, które wykorzystywane są w walce. Z drugiej strony to klucz do świetnej kondycji i kształtowani sportowej sylwetki a także zdrowia i urody.

MODUŁ 2

Procedury bezpieczeństwa i samoobrona w systemie Krav maga Global: to blok, w którym uczestniczki poznają kombinacje najbardziej skutecznych technik, mających na celu unikanie niebezpiecznych sytuacji oraz obronę przed napastnikiem.W krótkich wykładach dowiedzą się też o sposobach na zyskanie przewagi nad agresorem. Poznają taktykę działania napastnika. Nauczą się zachowań, które są pomocne w celu zachowania bezpieczeństwa. Jakich miejsc unikać, czego nie robić i gdzie nie chodzić by uniknąć spotkań, które mogą kosztować życie. System stworzony dla każdego niezależnie od weku płci czy sprawności fizycznej, oparty na naturalnych odruchach i zachowaniach ludzkiego ciała, przez co niezwykle skuteczny i szybki w nauce. W trakcie zajęć uczestniczki poznają również system myślenia, który pomoże im panować nad stresem w sytuacjach niebezpiecznych, w których zagrożone jest nasze zdrowie i życie (np. w czasie napadu, kradzieży, szantażu, porwania i innych sytuacji czyhających na kobietę, w których konieczna jest interwencja).

MODUŁ 3

Flex: Jest to moduł wyciszający i relaksujący. To świetne połączenie poprawiającego gibkości streachingu z ćwiczeniami oddechowymi, które mają na celu wyciszyć nasze myśli i tym samym odprężyć umysł. Blok ten, o podłożu stricte rozluźniającym i odprężającym, godzi w sobie nasze ciało i umysł. Poprzez wzbogacenie treningu o techniki relaksu takie jak(tao-yin, joga, tai chi) uczestniczki posiądą wiedzę z zakresu umiejętności relaksu i radzenia sobie ze stresem, wzmocnią swoje ciało i poprawią mobilność, co z pewnością będzie kluczem do łatwości podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych i zachowaniu stoickiego spokoju, na co dzień.

Patrząc na wszystkie te sytuacje proponujemy kurs samoobrony dla kobiet PIEKNA I BEZPIECZNA, który zapewnienia kobiecie poczucie bezpieczeństwa, a zarazem wiedzę, dzięki której zwiększy świadomość i bezpieczeństwo własne i bliskich jej osób, tak aby nie padły ofiarą przemocy, napaści itp. Poza zwiększeniem bezpieczeństwa kurs oferuje i zapewnia poprawę sprawności fizycznej, kondycji, jak również zwiększenie pewności siebie, asertywności i dobrą zabawę oraz nowe znajomości.

Zajęcia w każdą środę Marca o godz. 19:00 – 20:30
Sala Kravvtrening ul. Oporowska 7
START: 7 MARCA 2018
ZAPISY: 508-155-159

Luśka - tło-01

Opublikowano różne | Możliwość komentowania Piękna i bezpieczna – kurs dla kobiet – Kutno została wyłączona

Warsztaty dla studentów zaawansowanych

WARSZTATY DLA STUDENTÓW ZAAWANSOWANYCH
Od kilku lat w naszym klubie działa SZKOŁA KRAVTRENING, gdzie szkolą się wszyscy nasi instruktorzy i asystenci. Podnoszą swoją wiedzę i kwalifikacje z zakresu krav maga, bezpieczeństwa, aktywności fizycznych czy też nowoczesnych form ruchu. Od tego roku studenci z wysokimi stopniami oraz Ci co długo trenują mogą uczestniczyć w pierwszej części naszej SZKOŁY KRAVTRENING. Zapraszamy wszystkich chętnych w najbliższy weekend 24.02.2018 od 10:00-15:00 pierwsze spotkanie. Temat główny to silne mocne uderzenie, budowanie płynnych serii, które nokautują i praca z byłym zawodnikiem boksu zawodowego a teraz trenerem wysokiej klasy DARIUSZEM MROZEM.
Więcej informacji u instruktorów lub pod nr tel. 508-155-159
ZAPRASZAMY!

Boks-01

Opublikowano różne | Możliwość komentowania Warsztaty dla studentów zaawansowanych została wyłączona

Obozy letnie 2018

OBÓZ – ZGRUPOWANIE!

Klub Kravvtrening zaprasza na kolejną edycję obozów dziecięcych, tym razem połączą się wszystkie dziedziny klubu, po raz pierwszy w formie zgrupowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Obozy fabularne dla dzieci i młodzieży, które duży nacisk kładą na rozwój u uczestnika umiejętności kreatywnego myślenia, musztry samodyscypliny i obowiązkowości. Chcemy zaszczepić w obozowiczach chęć rozwijania swoich pasji i zainteresowań, wzmocnić ich zaradność i pewność siebie. W trakcie grupowych zajęć instruktorzy w interaktywny sposób poprzez wielość dostosowanych do klas metod uczyć będą dzieci współdziałania w grupie, pokonywania własnych słabości przez co uczestnikowi łatwiej przychodzić będzie rozwiązywanie problemów i dysponowanie własnym czasem.

Termin: 6-15 lipca 2018 roku
Wiek: dzieci i młodzież 7-18 lat
Miejsce: Centrum Wypoczynku i Rekreacji RELAX – ZDWÓRZ,
09-520 ŁĄCK (N: 52° 26′ 13” E: 19° 39′ 59”)
DOWÓZ I ODBIÓR DZIECI WE WŁASNYM ZAKRESIE !!!
ZAPŁAĆ ZALICZKĘ (50% ceny) WCZEŚNIEJ I OSZCZĘDZAJ
Pozostałą część należności należy wpłacić do 30 czerwca 2018r.

Do 31.03.2018r.
1670zł dla osób z klubu
1770zł dla osób spoza klubu
Do 30.04.2018r.
1770zł dla osób z klubu
1870zł dla osób spoza klubu
Do 31.05.2018r.
1870zł dla osób z klubu
19700zł dla osób spoza klubu
Do 30.06.2018r.
1970zł dla osób z klubu
2070zł dla osób spoza klub

Zapisy : nr tel. 508-155- 159
e-mail : jola.fitluck@gmail.com

Obóz podzielony jest na 3 grupy tematyczne:
1. Klasa Artystyczna, Profil Taneczny
W programie zajęć: genialne choreografie pod czujnym okiem profesjonalnej choreografki, tancerki oraz aktorki Joanny
Teśli. Klasa zajmie się Zajęciami gimnastyczno tanecznymi. Trening muzyczne z elementami baletu, gimnastyki artystycznej oraz akrobatyki. To możliwość zetknięcia się z światem tańca poprze Choreografie street dance’u: hip-hopu, funku oraz tańca nowoczesnego , modern jazzu i innych w których uczestnicy będą mogli się spróbować.
Zajęcia urozmaicone dodatkowo o pokazy mody, podstawy ruchu scenicznego i zajęcia z kostiumami w trakcie, których uczestnicy będą mogli rozwinąć swój zmysł dekoratorski, a wieczorami będą mogli spędzić wspólny czas przy ognisku, gdzie odbywać się 0będzie śpiewogranie oraz gry i zabawy integracyjne!!

2. Klasa Krav Maga i Ratownictwo, Profil Bezpieczeństwo
To klasa gdzie miejsce będą miały Codziennie 2-3 treningi Krav Mag i 1 trening z pierwszej pomocy przed medycznej. To profil o bardzo aktywnym i ambitnym planie. Z procedurami bezpieczeństwa za pan brat. Nauka samoobrony w przypadku ataków rówieśniczych, procedury bezpieczeństwa i nauka zachowań w przypadkach zagrożeń (pożarem w mieszkaniu, ataku psa, wypadków komunikacyjnych, bezpieczeństwo w sieci) oraz bonusowe podstawowa wiedza w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia prowadzone będą z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu do nauki Krav Maga takiego jak tarcze, rękawice bokserskie czy kaski, dzięki którym obozowicz może spróbować silnych i efektywnych ataków. Jak i również zetknąć się ze sprzętem do pierwszej pomocy np.: noszami , manekinami , apteczką R-1, kołnierzem ortopedyczny i wieloma innymi sprzętami wykorzystywanymi w pracy ratownika medycznego. To wszystko przeplatane będzie grami i sportami ekstremalnymi; walkami gladiatorów, sumo, łucznictwem, paintballem, zorbingem, wspinaczką i nurkowaniem.
Wieczory spędzone przy ognisku, śpiewogranie oraz gry i zabawy integracyjne!!

3. Klasa Militarno Survivalowa, Profil Przygodowy –
dużo ruchu i wiedza militarna w pigułce. Dni przepełnione bieganiem dobrą zabawą i zadaniami grupowymi, w których każdy kadet będzie mógł nabyć bardzo istotne umiejętności pracy w grupie i odpowiedzialności za 2 kolegę. W trakcie gier strategicznych nauczy się podejmować decyzje pod wpływem presji czasu i formowania szyków bojowych w celu osiągnięcia wyznaczonego celu przez odział. Klasa ta zapoznana zostanie z musztrą – czyli tak zwanymi właściwymi postawami wojskowymi . Bohaterstwo, honor i odwaga . Razem z instruktorem Kadet z kałachami przebędzie mnóstwo leśnych wędrówek i wypraw za morza.
Spędzi bardzo dużo czasu na świeżym powietrzu i nauczy bratać się i wykorzystywać w nie niszczycielki sposób środowisko naturalne. Treningi będą miały na celu wzmacniać zwinność i spryt kadeta. Dużo wypraw leśnych i zasad survivalowych, czyli – nauki przetrwania w lesie, terenoznawstwa, topografia , układanie i rozpalanie ognisk, znaki ziemia-powietrze oraz budowanie szałasów. Zajęcia odbywać się będą za dnia i pod osłoną nocy, dodatkowo zajęcia wzbogacone będą o elementy: pierwszej pomocy na lądzie i w wodzie z wykorzystaniem wodnego sprzętu wodnego, ABC nurkowania, łucznictwa, paintballu oraz zagadnienia militarystyczne z zakresu Krav Maga.
Wieczory spędzone przy ognisku, śpiewogranie oraz gry i zabawy integracyjne!!

Zobacz jak było w zeszłym roku

Opublikowano różne | Możliwość komentowania Obozy letnie 2018 została wyłączona

Piękna i bezpieczna – kurs dla kobiet – Płock

Zapraszamy na kurs: „Piękna i bezpieczna – II edycja”

Tematem przewodnim kursu będą napady i rabunki.

W tej edycji skupimy się na skutecznych obronach przed agresorami, którzy atakują i szantażują z użyciem niebezpiecznych narzędzi, takich jak nóż, pałka czy broń krótka, próbując obrabować swoja ofiarę.

W ramach cyklu odbędą się 3 moduły:

– Aerofight

– Krav maga Global

– Flex Moduły

Piękna i bezpieczna – 3 moduły

Piękna i bezpieczna to kurs samoobrony dla kobiet składający się z 8 zajęć po 1,5h.

Zajęcia odbywać się będą w ORLEN ARENIE w każdy wtorek o godz. 19:15.

Pierwsze zajęcia odbędą się 27 lutego 2018 roku.

Cena całego kursu to 49,00 zł

Uczestniczki będą objęte ubezpieczeniem OC, ubezpieczenie NW dokonują we własnym zakresie.

W celu zapisania się na kurs należy wysłać maila na adres tomasz.marciniak@mosirplock.pl w tytule Piękna i bezpieczna, imię i nazwisko oraz uiścić opłatę 49,00 zł ( Bank PKO BP SA 06 1020 1592 0000 2102 0267 6633 w tytule: Piękna i bezpieczna, imię i nazwisko). Zapisy trwają do 26 lutego 2018 roku.

Organizator Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odwołania kursu, jeśli będzie mniej niż 50 uczestniczek. Zapraszamy!

zdjecie w tle fb v22

Opublikowano różne | Możliwość komentowania Piękna i bezpieczna – kurs dla kobiet – Płock została wyłączona

WARSZAWA – Zmiany w grafiku

Drodzy,

tak jak zapowiadaliśmy, od początku bieżącego miesiąca pojawiają się zmiany w grafiku i
cenniku zajęć:

1. W środy na godzinę 18:00 zapraszamy również osoby dorosłe. Treningi będą się skupiać na
module Nokaut, tj. będziemy pracować nad siłą i techniką uderzeń, a także nad budowaniem
serii ataków.

2. W związku z tym, że część osób z grupy Podstawowej trenuje również na grupie
Zaawansowanej, uruchamiamy karnety Open. Wiąże się to z możliwością uczestniczenia
nawet w 5 treningach tygodniowo(6 godzin treningowych), zamiast 2 treningów(2 godziny
treningowe).

Koszty karnetu Open to:
– 200 PLN – karnet normalny
– 170 PLN – karnet ulgowy
Osoby posiadające karty Multisport dokonują ponownego odbicia na czytniku z każdym
kolejnym treningiem.

Oczywiście nadal pozostają karnety na dwa treningi tygodniowo w ramach karnetu
normalnego(150 PLN) i ulgowego(120PLN).

Instruktorzy będą przypominać o zmianach na zbliżających się treningach.

Opublikowano różne | Możliwość komentowania WARSZAWA – Zmiany w grafiku została wyłączona

KravPiwo w Kutnie – 02.02.2018r.

Zapraszamy na spotkanie integracyjne Krav Piwko :)

Termin: 02 luty 2018r.
Godzina: 19.00
Miejsce akcji: Klub bilardowy PRIME – Kutno, ul Królewska 49/51

Będzie to okazja aby się poznać, wymienić doświadczeniami oraz uczcić egzaminy !!! :)

Musisz być z nami :)

Zabierz ze sobą znajomych. Każdy ma opowiedzieć przynajmniej jeden kawał :)

Do zobaczenia :)

Opublikowano różne | Możliwość komentowania KravPiwo w Kutnie – 02.02.2018r. została wyłączona

UWAGA KUTNO

UWAGA KUTNO

W dniach 29 stycznia do 11 lutego (ferie zimowe) w Kutnie treningi będą odbywać się według poniższego grafiku:

Wtorki i czwartki:
18:00-19:00 Core Workout
19:00-20:30 Krav Maga – grupa łączona podstawowa i zaawansowana

Środy i piątki:
18:00-19:00 – Grupa łączona Kids i Junior

Po feriach wracamy do normalnego grafiku

Opublikowano różne | Możliwość komentowania UWAGA KUTNO została wyłączona

Wigilia Klubowa

Zapraszamy na Wigilię klubową już w najbliższy piątek 22.12.2017r. godzina 19.00 w Studio Kravtrening przy ul. Termalnej 4 w Gostyninie.

Zabierzcie ze sobą w sumie to na co masz ochotę :)

Opublikowano różne | Możliwość komentowania Wigilia Klubowa została wyłączona