KOBIETY

…Nieopodal roztaczał się park, codzienna trasa wielu ludzi z domu do pracy,
pokonywali ją bez zmrużenia oka nie zastanawiając się nad tym, co może się zdarzyć… wydawało się, że te kilka metrów z klatki do auta pozostawionego na parkingu nie przysporzy trudności… wsiadała do windy, gdy nagle, ktoś stanął za nią….

Nie bądź następną ofiarą! Tak jak my naucz się przewidywać sytuacje i radzić sobie, gdy znikąd nie nadchodzi ratunek. Dołącz do nas, jesteśmy żywym dowodem, jak drobne i niepozorne kobiety potrafią radzić sobie w niebezpiecznych sytuacjach.

Zapraszamy Cię na czteroetapowy kurs samoobrony Krav Maga  specjalnie ułożonego z myślą o kobietach i prowadzonego przez kobiety.

Nasze  hasło to Piękna i bezpieczna

Szkolenie składa się z 4 poziomów.

Level I- Nokaut – nauka uderzania przedmiotami użytku codziennego w połączeniu z taktyką walki- zmiana kąta, dystans, skanowanie. Ponadto uderzanie rękoma, nogami, młoty, łokcie, kolana, kopnięcia.
Obrona przeciwko dwóm agresorom.

Level II- Fight – nauka podstawowych technik i obron przed 1 lub 2 agresorami, którzy duszą, chwytają w pasie, próbują uderzać, zatykać usta, łapać za włosy. Obrony przed typowymi, najpopularniejszymi atakami na ulicy. Nauka technik walki z grupą agresorów.

Level III Power – nauka technik obrony i taktyk przed agresorami uzbrojonymi w nóż, pałkę, podstawowe ataki z wykorzystaniem narzędzi walki.

Level IV- Max Power– podsumowanie dotychczasowej wiedzy, połączenie technik i taktyk z trzech wcześniejszych poziomów, czyli wielu agresorów, uzbrojonych w różne ostre narzędzia, różnorodne ataki ze strony agresorów i odpowiednie do nich obrony.

ZAPRASZAJĄ ODWAŻNE KOBIETY