EGZAMIN DLA DZIECI I MŁODZIEŻY!!!

Z wielkiego kufra wyjął starą kartkę, z biegiem lat nieco pożółkłą, ale jeszcze do odczytania. Przepis?- zdziwił się w duchu-przepis na trening zwycięzcy??? Niesamowite! Trzeba to wypróbować! Składniki: frajda, dobra zabawa, test wiedzy i umiejętności, feedback. Przez chwilę się zawahał.

– Mamo, co to jest feedback?- zapytał.

– To informacja zwrotna, pozwalająca lepiej zrozumieć jakieś zjawisko. O, znalazłeś przepis na trening zwycięzcy? Nie ma co się zastanawiać, jest tylko jedno miejsce na całym świecie, gdzie one się odbywają. Wkrótce tam cię zaprowadzę. Dziś już kładź się spać i śnij, mój mały zdobywco!

Wiesz, co to znaczy czekać rok na swoje urodziny…? „Tu narodzisz się od nowa!”

Trening zwycięzcy to spełnienie marzeń każdego, młodego entuzjasty przygody, jak oczekiwanie na zaistnienie w nowej formie lepszego siebie, lepszego o doświadczenia, umiejętności, otwartego na wyzwania.

To test, który pomoże Wam zaprezentować się od jak najlepszej strony.

Elementy składowe projektu: frajda, zabawa; nauka w wyreżyserowanych sytuacjach, elementy stresu, które wyzwolą wolę walki i działania, a na koniec indywidualna informacja zwrotna, czyli feedback pozwalający lepiej zrozumieć swoje dziecko, jego możliwości i oczekiwania.

Dbając o dobrą motywację stawiamy na nagrody dla uczestników, a cenny feedback dla rodziców!

Termin: 24.01.2016

Miejsce: Gostynin Szkoła Podstawowa nr 3
Kids: godz. 15:00-16:30
Junior: godz 16:30-18:00
Teenager: godz. 18:00-20:00

Ten wpis został opublikowany w kategorii różne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.