Gostynin – Dzień Kobiet 2016 – Darmowe szkolenie

dzien_kobiet_gostynin_2016

DZIEŃ KOBIET w klubie Kravtrening.pl

Drogie Panie!

Zapraszamy na małe świętowanie w naszym klubie z okazji Waszego święta ;)

Już w najbliższą  sobotę

12.03.2016r. godz.16:00-18:00

W Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie

Sala 220 – na górze

Odbędą się specjalnie przygotowane dla Was DARMOWE WARSZTATY w naszym klubie. Chcemy pokazać Wam jak miło można spędzać z nami czas dbając o swoje bezpieczeństwo ale również piękne, zdrowe ciało i zgrabną sylwetkę.

Podczas warsztatów będziecie miały możliwość spróbować naszych produktów stworzonych specjalnie z myślą o kobietach. Na warsztatach poznacie takie moduły jak:
– Samoobrona Krav Maga i procedury bezpieczeństwa.
– Aerofight
– Power Yoga
– Tao Yin

Samoobrona Krav Maga i procedury bezpieczeństwa.

Przekonaj się, że też możesz być pewna siebie, bezpieczna a przede wszystkim masz szansę bronić siebie i swoich najbliższych. Dowiedz się jak uniknąć spotkania z niebezpieczeństwem, co zrobić gdy się w nim znajdziesz i jak postępować gdy niebezpieczeństwem zagrożone są Twoje dzieci. Zajęcia prowadzi  Jolanta Wasilewska Expert 1 Krav Maga, najbardziej bezpieczna kobieta jaką znamy J Ty również bądź bezpieczna.

Aerofight

Nowoczesny aerobowy trening wzmacniający dla całego ciała bazujący na podstawowych ruchach Krav Maga. Trening Aerofight to porcja rytmicznego ruchu do muzyki. Rozwija wszystkie partie ciała i kształtuje sylwetkę poprzez skuteczne spalanie tłuszczu, który dzięki intensywnemu wysiłkowi o dużej dynamice zostaje zamieniony w mięśnie.

Power Yoga

Power Joga to zajęcia intensywniejsze od Jogi klasycznej, urozmaicone, stawiające wyzwania przed uczestnikami, ale jednocześnie uczące swoich możliwości i barier. Power Joga prowadzona jest z naciskiem na wzmacnianie mięśni, pozycje równoważne, ćwiczenia rozciągające. Praktykując jogę spalamy tkankę tłuszczową, budujemy mięśnie, kształtujemy sylwetkę. Poprzez relaksacyjny charakter zajęć regularna praktyka pozawala osiągać wewnętrzny spokój i harmonię.

Tao Yin

Tao Yin to tradycyjny chiński zestaw ćwiczeń zdrowotnych mających na celu trening umysłu i ciała poprzez regulację oddechu. Skutek to spokojny i wyciszony umysł oraz zdrowe ciało. Jest to idealny trening żeby pozbyć się stresu i odzyskać równowagę.

 Chcesz być zdrowsza, silniejsza i piękniejsza? Chcesz wzmocnić pewność siebie? Chcesz być bezpieczna ?

Serdecznie zapraszamy w sobotę !

Ten wpis został opublikowany w kategorii różne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.