Hostage survival – 23-24.04.2016r.

hostage_survival
PORWIJ SIĘ NA SPRAWDZENIE SWOICH GRANIC…

„Jeśli dałeś sobie związać ręce i nogi, i zakneblować usta, to nie zdziw się, że zawiśniesz.”
Eyal Yanilov

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś/aś się gdzie są granice Twojej wytrzymałości ? Czy zastanawiasz się jak zachowasz się w sytuacji ekstremalnego stresu i wycieńczenia ? Czy jesteś gotowy/a, aby sprawdzić swój upór i determinację ? Czy jesteś gotowy/a na prawdziwe wyzwanie ?

Jeśli tak, klub Kravtrening.pl zapewni Ci tą możliwość, już 23-24 kwietnia tego roku organizując szkolenie, które sprawdzi Twoją determinację przetrwania ekstremalnej sytuacji bycia ofiarą porwania.

Doświadczenie to zdobędziesz uczestnicząc w elitarnym szkoleniu opartym na wojskowym programie SERE (Survival, Evasion, Resistance, Escape), które na podstawie zebranych doświadczeń zostało podzielone na dwie części:

Cześć I – symulacja trwająca kilkanaście godzin, w trakcie której uczestnicy stawią czoła wszystkim fazą porwania, doświadczą strukturę problemu oraz odczują go na własnej skórze, ponadto będą mogli określić własne predyspozycje do odnajdywania się w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia.

Część II – rzetelna analiza problemu według najnowszych, światowych standardów dokonana na bazie odzwierciedlenia sytuacji z poziomu I szkolenia. Poziom ten zakłada część teoretyczną i rozbudowaną część praktyczną.

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez instruktorów KMG pracujących na co dzień z jednostkami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo RP przy współpracy z oficerami tajnych jednostek rządowych i operatorami służb specjalnych.

Miejsce: okolice Gostynina.
Koszt: 200zł ( dla osób z Klubu Kravtrening oraz SAGOT) 300 zł dla osób niezrzeszonych
Termin: 23-24 kwietnia 2016
Ilość miejsc ograniczona

KONTAKT: 508 155 159

Dołącz do wydarzenia na FB

Hostage Survival na YouTube – 1

Hostage Survival na YouTube – 2

Ten wpis został opublikowany w kategorii różne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.