Krav Jump 28.11.2015 – Andrzejki z kravtrening.pl

Jak najlepiej spędzić Andrzejki w tym roku ?

Kravtrening.pl ma odpowiedź na to pytanie – Krav Jump, czyli seminarium Krav Maga połączone z wieczorną imprezą integracyjną całego klubu.

Rezerwujcie termin i bądźcie czujni, więcej informacji wkrótce.

Zapraszamy !!!

ZABÓJCZA LINIA CZASU – to odpowiedź na zagrożenia współczesnego świata.

Zagrożenia te ewaluują i zbliżają się, jak pokazują wydarzenia ostatnich dni, wszystko może się zdarzyć.

Nauczmy się z nimi sobie radzić, przewidujmy, nie dopuszczajmy do najgorszego.

ZAPRASZAMY NA INNOWACYJNE WARSZTATY

DOSTOSOWANE DO ZMIENNYCH WSPÓŁCZESNEGO ŚWIATA.

Proponujemy udział w trzech blokach, których  wspólnym mianownikiem jest słowo  „pozbawienie”.

Blok I Najdłuższa linia czasu, w trakcie tego bloku poruszone zostaną techniki związane z przetrwaniem podczas pozbawienia mienia. Chodzi tu o rozbój z niebezpiecznym narzędziem, podczas którego napastnik pragnie odebrać nam cenne przedmioty.  Z reguły dochodzi do zastraszenia, ograniczenia wolności fizycznej, zabrania mienia. Trening poszerzony o techniki związane z bronią krótką.

Blok II Średnia linia czasu, może być kontynuacją bloku I lub oddzielną sytuacją, w której napastnik ogranicza wolność, porywa i żąda okupu lub wykonania innych czynności w zamian za uwolnienie. Tu również pojawia się techniki związane z bronią krótką.

Blok III Krótka linia czasu- „Active shooter” sytuacje najtrudniejsze, gdyż najbardziej nieobliczalne, niestandardowe, w każdej chwili mogące skończyć się śmiercią. W tych sytuacjach agresor jest bezwzględny, jego cel to pozbawienie życia jak największej ilości osób, działa chaotycznie, nieprzewidywalnie. Miejsce jego ataków to strefy publiczne: restauracje, kina, stadiony, metra, ulice, ogólnie duże skupiska ludzi.

Profesjonalne szkolenie, którego nie było jeszcze w takiej formie. Jak zwykle Was zaskoczymy i przekonamy, że to co robimy jest szczególnie ważne w dobie narastających konfliktów ważnych.

Termin: 28.11.2015r.
Koszt:80,00zł
Miejsce: Kutno ul. Oporowska 7

Ten wpis został opublikowany w kategorii różne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.