Krav Maga Close Quarter Battle — seminarium 24.11.2012

Trening Krav Maga CQB

Copyright: www.fotomaslankowski.pl

24.11.2012 Kravtrening miał przyjemność organizacji seminarium z zakresu samoobrony
Krav Maga CQB (Close Quarter Battle). W seminarium wzięło udział kilkudziesięciu Kraverów z Kutna, Gostynina, Płocka, Sochaczewa, Warszawy i Łodzi, jak i osoby na co dzień mieszkające poza Polską.

Krav Maga Close Quarter Battle to walka w małych, ciasnych, zamkniętych pomieszczeniach takich, jak korytarz, garaż, toaleta, winda czy schody. Ograniczona przestrzeń, jak i ograniczony dostęp światła sprawiają, że trening tego typu jest niezwykle wymagający. Uczestnicy szkolenia doskonalili umiejętności obrony przed agresorami w sytuacji, gdy zarówno czas, jak i miejsce na reakcje są skrajnie ograniczone. Uczyli się przy tym wykorzystania elementów otoczenia takich, jak ściany, ciemne zaułki, rogi czy kąty do ochrony siebie i swoich bliskich.

Trening Krav Maga CQB zorganizowany przez Kravtrening KMG 24.11.2012

Copyright: www.fotomaslankowski.pl

Seminarium trwało cały dzień i było podzielone na dwa bloki. Pierwszy odbył się na sali gimnastycznej I L.O. w Kutnie i obejmował szkolenie z zakresu technik potrzebnych w Krav Maga CQB. Drugi miał miejsce w jednym z kutnowskich pustostanów, gdzie uczestnicy mieli możliwość przetestowania poznanych technik, taktyk walki wręcz i procedur bezpieczeństwa w praktyce.

Ciężki i wymagający dzień treningów zakończył się całonocną imprezą podczas której wszyscy kursanci, asystenci i instruktorzy Kravtrening bawili się razem przy dźwiękach muzyki do białego rana.

Więcej zdjęć — galeria Krav Maga CQB.

Jeżeli zainteresowała Cię tematyka to zapraszamy do naszych sekcji Krav Maga. Nabór prowadzimy cały rok, a informacje o aktualnych dniach i godzinach treningów znajdziesz tutaj — grafik treningów Krav Maga.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu:
act.poczta@gmail.com / 508155159

Możesz też zadać nam pytanie na Facebooku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii KUTNO, Minione Krav Wydarzenia, różne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.