Krav wyjazdy dla dzieci i młodzieży 2014

Zapraszamy na obozy dla dzieci i młodzieży. Szczegóły poniżej.

Obozy Krav Maga dla dzieci i młodzieży 2014

Obozy Krav Maga dla dzieci i młodzieży 2014

Zapisy: Jolanta Wasilewska info@kravtrening.pl508155159

Dowiedz się więcej…


20-27 lipca
Mali Tropiciele  Przygód – W poszukiwaniu Wojownika

Podąż drogą pradawnych wojowników, słynnych rycerzy. Odkryj zasady i wartości, którymi warto kierować się w życiu. Odszukaj swoje miejsce na świecie, zastanów się nad tym, na czym Ci naprawdę zależy, swym postępowaniem zasłuż na szacunek innych. Odkryj w sobie wojownika. Niczym wojownik bądź odważny, twórczy, zaradny ale rozważny. Naucz się pomagać innym, słabszym potrzebującym.
Kieruj się w życiu  sercem i rozumem. Naucz się znosić ewentualne porażki i mimo wszystko nie poddawać.  Pomożemy Ci docenić Twoją wyjątkowość, indywidualność, niepowtarzalność. Wojownik to człowiek pozytywnych zmian, cokolwiek  robi zawsze z sercem i radością czyni. Nie czekaj, obudź wraz z nami wojownika. Stara, z tradycjami, w środku lasu baza powita wszystkich sympatyków ekologii, zapaleńców leśnych przygód, nocnych wypraw, przepraw przez gęstwinę. Każdego dnia przyszły wojownik, podczas leśnych przygód, odnajdzie w pieszych wędrówkach wyjątkowo piękne zakątki ziemi gostynińskiej i pozna Miałkówek ośrodek położony nad Jeziorem Lucieńskim.

Codzienne zajęcia z Krav Maga Junior ~ „mały survival” – nauka pokonywania przeszkód terenowych (strumyk, górka) gry nocne, terenowe, podchody, budowanie szałasu, działania na mostach linowych ~ zajęcia na ścianie wspinaczkowej ~ nauka strzelania z łuków ~ gry i zabawy z mapą i busolą ~ kilkugodzinne piesze wędrówki ~ poznawanie węzłów i wykorzystywanie ich w praktyce ~ ABC pierwszej pomocy, korzystanie z profesjonalnych apteczek ~ nauka i doskonalenie pływania ~ ABC płetwonurka, korektywa wodna, liczne zabawy w wodzie i pod wodą ~ ACB żeglarstwa ~ wieczorami gry, śpiewogry, zabawy integracyjne przy ognisku!!!

wiek: 7-11 lat
miejsce: “Słoneczna Farma” ośrodek w Miałkówku położony nad Jeziorem Lucieńskim
koszt: 1280 zł

20-27 lipca
Jumper Joy – Bezpieczni w ulicznej grze 

„Skacz po przygodzie”, poczuj życie wszystkimi zmysłami. Zapraszamy na kolejny etap programu Bezpieczni w ulicznej grze, daj się wciągnąć w komputerowe zasady przełożone na realne zachowania. Poznaj rytm dnia Jumper Joya.

Paintballowe gry wojenne ~ dynamiczne treningi celnego oka – łucznictwo, strzelectwo ~ ściana wspinaczkowa i treningowa – zjazdy desantowe,  kolejki tyrolskie i mosty linowe ~ tory przeszkód ~ wyprawy samochodem terenowym 4×4 ~ dynamiczne treningi Krav Maga –  CoreWorkout, MaxxFight, Nokaut ~ bytowanie w lesie – survival ~ ratownictwo wodne i medyczne ~ żeglarstwo ~ Joga, Fx-Flex, Tao-Yin

wiek: 12-16 lat
miejsce: “Słoneczna Farma” ośrodek w Miałkówku położony nad Jeziorem Lucieńskim
koszt: 1280 zł

Do dyspozycji uczestników obozu profesjonalny sprzęt do nauki pływania, nurkowania, zabaw na wodzie, ścianka wspinaczkowa, sprzęt  do pierwszej pomocy, busole, kompasy itp. Na zakończenie każdy uczestnik obozu złoży uroczystą przysięgę Kravera i otrzyma dyplomy i pamiątkową koszulkę.

Zapisy: Jolanta Wasilewska info@kravtrening.pl508155159

Ten wpis został opublikowany w kategorii różne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.