Obozy letnie 2018

OBÓZ – ZGRUPOWANIE!

Klub Kravvtrening zaprasza na kolejną edycję obozów dziecięcych, tym razem połączą się wszystkie dziedziny klubu, po raz pierwszy w formie zgrupowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Obozy fabularne dla dzieci i młodzieży, które duży nacisk kładą na rozwój u uczestnika umiejętności kreatywnego myślenia, musztry samodyscypliny i obowiązkowości. Chcemy zaszczepić w obozowiczach chęć rozwijania swoich pasji i zainteresowań, wzmocnić ich zaradność i pewność siebie. W trakcie grupowych zajęć instruktorzy w interaktywny sposób poprzez wielość dostosowanych do klas metod uczyć będą dzieci współdziałania w grupie, pokonywania własnych słabości przez co uczestnikowi łatwiej przychodzić będzie rozwiązywanie problemów i dysponowanie własnym czasem.

Termin: 6-15 lipca 2018 roku
Wiek: dzieci i młodzież 7-18 lat
Miejsce: Centrum Wypoczynku i Rekreacji RELAX – ZDWÓRZ,
09-520 ŁĄCK (N: 52° 26′ 13” E: 19° 39′ 59”)
DOWÓZ I ODBIÓR DZIECI WE WŁASNYM ZAKRESIE !!!
ZAPŁAĆ ZALICZKĘ (50% ceny) WCZEŚNIEJ I OSZCZĘDZAJ
Pozostałą część należności należy wpłacić do 30 czerwca 2018r.

Do 31.03.2018r.
1670zł dla osób z klubu
1770zł dla osób spoza klubu
Do 30.04.2018r.
1770zł dla osób z klubu
1870zł dla osób spoza klubu
Do 31.05.2018r.
1870zł dla osób z klubu
19700zł dla osób spoza klubu
Do 30.06.2018r.
1970zł dla osób z klubu
2070zł dla osób spoza klub

Zapisy : nr tel. 508-155- 159
e-mail : jola.fitluck@gmail.com

Obóz podzielony jest na 3 grupy tematyczne:
1. Klasa Artystyczna, Profil Taneczny
W programie zajęć: genialne choreografie pod czujnym okiem profesjonalnej choreografki, tancerki oraz aktorki Joanny
Teśli. Klasa zajmie się Zajęciami gimnastyczno tanecznymi. Trening muzyczne z elementami baletu, gimnastyki artystycznej oraz akrobatyki. To możliwość zetknięcia się z światem tańca poprze Choreografie street dance’u: hip-hopu, funku oraz tańca nowoczesnego , modern jazzu i innych w których uczestnicy będą mogli się spróbować.
Zajęcia urozmaicone dodatkowo o pokazy mody, podstawy ruchu scenicznego i zajęcia z kostiumami w trakcie, których uczestnicy będą mogli rozwinąć swój zmysł dekoratorski, a wieczorami będą mogli spędzić wspólny czas przy ognisku, gdzie odbywać się 0będzie śpiewogranie oraz gry i zabawy integracyjne!!

2. Klasa Krav Maga i Ratownictwo, Profil Bezpieczeństwo
To klasa gdzie miejsce będą miały Codziennie 2-3 treningi Krav Mag i 1 trening z pierwszej pomocy przed medycznej. To profil o bardzo aktywnym i ambitnym planie. Z procedurami bezpieczeństwa za pan brat. Nauka samoobrony w przypadku ataków rówieśniczych, procedury bezpieczeństwa i nauka zachowań w przypadkach zagrożeń (pożarem w mieszkaniu, ataku psa, wypadków komunikacyjnych, bezpieczeństwo w sieci) oraz bonusowe podstawowa wiedza w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia prowadzone będą z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu do nauki Krav Maga takiego jak tarcze, rękawice bokserskie czy kaski, dzięki którym obozowicz może spróbować silnych i efektywnych ataków. Jak i również zetknąć się ze sprzętem do pierwszej pomocy np.: noszami , manekinami , apteczką R-1, kołnierzem ortopedyczny i wieloma innymi sprzętami wykorzystywanymi w pracy ratownika medycznego. To wszystko przeplatane będzie grami i sportami ekstremalnymi; walkami gladiatorów, sumo, łucznictwem, paintballem, zorbingem, wspinaczką i nurkowaniem.
Wieczory spędzone przy ognisku, śpiewogranie oraz gry i zabawy integracyjne!!

3. Klasa Militarno Survivalowa, Profil Przygodowy –
dużo ruchu i wiedza militarna w pigułce. Dni przepełnione bieganiem dobrą zabawą i zadaniami grupowymi, w których każdy kadet będzie mógł nabyć bardzo istotne umiejętności pracy w grupie i odpowiedzialności za 2 kolegę. W trakcie gier strategicznych nauczy się podejmować decyzje pod wpływem presji czasu i formowania szyków bojowych w celu osiągnięcia wyznaczonego celu przez odział. Klasa ta zapoznana zostanie z musztrą – czyli tak zwanymi właściwymi postawami wojskowymi . Bohaterstwo, honor i odwaga . Razem z instruktorem Kadet z kałachami przebędzie mnóstwo leśnych wędrówek i wypraw za morza.
Spędzi bardzo dużo czasu na świeżym powietrzu i nauczy bratać się i wykorzystywać w nie niszczycielki sposób środowisko naturalne. Treningi będą miały na celu wzmacniać zwinność i spryt kadeta. Dużo wypraw leśnych i zasad survivalowych, czyli – nauki przetrwania w lesie, terenoznawstwa, topografia , układanie i rozpalanie ognisk, znaki ziemia-powietrze oraz budowanie szałasów. Zajęcia odbywać się będą za dnia i pod osłoną nocy, dodatkowo zajęcia wzbogacone będą o elementy: pierwszej pomocy na lądzie i w wodzie z wykorzystaniem wodnego sprzętu wodnego, ABC nurkowania, łucznictwa, paintballu oraz zagadnienia militarystyczne z zakresu Krav Maga.
Wieczory spędzone przy ognisku, śpiewogranie oraz gry i zabawy integracyjne!!

Zobacz jak było w zeszłym roku

Ten wpis został opublikowany w kategorii różne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.