Szkolenie KIESZONKOWCY – 07.04.2018r

Jak nie dać się okraść?

Specjalistyczne szkolenie z zakresu umiejętności radzenia sobie w sytuacji bezpośredniego zagrożenia ze strony kieszonkowców. Cel to prewencja i przeciwdziałanie pojedynczym osobnikom próbującym nas okraść w miejscach publicznych. a w szczególności w sytuacjach, gdy nasza uwaga zajęta jest bodźcami płynącymi z otoczenia (hałas, tłok).

Duży nacisk będzie położony na obserwację, identyfikację i prewencję potencjalnego zagrożenia. Głównym narzędziem kieszonkowca, w przypadku ataku w miejscu publicznym, jest nóż, zatem nożowi poświęcimy najwięcej uwagi. Ponadto podejmiemy tematykę szantaży oraz próby zastraszenia nas przy użyciu pałki i krótkiej broni palnej. Szkolenie zostanie przeprowadzone przy współpracy z czynnymi oficerami wydziałów kryminalnych, operacyjnych oraz antyterrorystycznych policji. Treningi będą przeplatane z wykładami przeprowadzanymi przez funkcjonariuszy na temat metod działania kieszonkowców i możliwie najskuteczniejszej reakcji na tego typu zagrożenie.
Szkolenie odbędzie się w scenerii trzech miejsc publicznych, w których statystycznie najczęściej występują ataki:

*w parku

* w jadącym tramwaju (jako przykład miejskiego środka komunikacji),

* w zaparkowanym aucie przy próbie wsiadania lub wysiadania, gdy naszą uwagę pochłaniają czynności organizacyjne, jak wkładanie zakupów, czy zapewnienie bezpieczeństwa naszemu dziecku lub innym członkom rodziny.

Ekwipunek: zabierz wszystkie ochraniacze jakie posiadasz, wygodne ciuchy treningowe, bluzę lub kurtkę rozpinaną, wodę do picia :-)

Cena:
do 31.03.2018 r.
100,00 zł dla członków Klubu Kravtrening.pl
200,00 zł dla osób spoza Klubu
od 1 do 6.04.2018 r.
120,00 zł dla członków Klubu Kravtrening.pl
220,00 zł dla osób spoza Klubu
w dniu szkolena 07.04.2018 r.
150,00 zł dla członków Klubu Kravvtrening.pl
250,00 zł dla osób spoza Klubu
ZAPISY:
* u instruktorów na zajeciach
* e-mail: info@kravtrening.pl
* tel: 508-155-159
START: 7 KWIETNIA GODZ. 10:00
WARSZAWA
PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR. 220 ALEJA JANA PAWŁA II 26A

Ten wpis został opublikowany w kategorii różne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.