31.05.2014 Wolfrunner

Wolfrunner - trening Hijack

WolfRunner

Zapraszamy na nowatorski, (autorski)  trening z serii  HIJJACK. Przypominamy, że porwania to ciągle trapiący problem wielu państw. Warto, więc skorzystać z drugiej części szkolenia poruszającego tę problematykę. W roku ubiegłym dużym zainteresowaniem cieszyła się pierwsza część tego szkolenia, która dotyczyła momentu samego porwania i przetrzymywania w skrajnych egzystencjonalnie warunkach   Obecnie czas na drugi etap pod nazwą  WOLFRUNNER!!!

Wyobraź sobie, iż udało Ci się oszukać porywaczy i dzięki technikom, które prezentowaliśmy uwolnić z rąk oprawcy. Co dalej?  Trening WolfRunner zostal  stworzony z połączenia 2 naszych
modułów CoreWorkout i Nokaut oraz trening biegania. Zatem to 5h trening interwałowy połączony ze stacjami, to ok 15km biegu po trudnych odcinkach- dzikich zarośniętych terenów, ostępów i lasów podczas których będziesz musiał walczyć używając wszystkich narzędzi walki, mocnych ciosów tak by nokautowac grupę goniących porywaczy.  To sprinty i równomierny bieg na przemian ale z niewygodnym bagażem, to trening upadków i padów wraz z ukryciem się itd :)

Z nami sprawdzisz swoją wytrzymałość, siłę i wolę przetrwania.

AUUUUU stań się przez chwilę wilkiem, niech knieje będą Twoim sprzymierzeńcem!

Czekamy na Ciebie 31 maja Gostynin ul. Iwaszkiewicza 15-Baza Aim

Potwierdź swój udział do 30 maja.

Koszt treningu: 80 zł

Uwaga !!! Dla wolontariuszy uczestniczących w Dniu Dziecka zorganizowanym przez AIM udział GRATIS

Ten wpis został opublikowany w kategorii różne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.