Darmowy trening rodzinny na Torwarze

Wczytuję mapę...

Data i czas
10.01.2015
10:00 - 12:30

Lokalizacja
Legia Fight Club (Torwar)


Trening Rodzinny – wspólny trening dla dzieci i opiekunów.
Nasz rodzinny trening to będzie duża dawka ruchu ukierunkowana na naukę samoobrony, czyli połączenie przyjemnego z pożytecznym.
Zaczynamy od 10:00!

family training day

Tato, mamo! Trenujesz Krav Magę? Wobec tego przyjdź na nasze sobotnie zajęcia z dzieckiem. Pozwól mu zdobyć wiedzę na temat bezpiecznych zachowań w sytuacjach trudnych i niebezpiecznych. Zadbaj jego o poczucie własnej wartości, spryt oraz zaradność w każdej sytuacji.

family training day 2

Rodzicu, nawiąż nić porozumienia ze swoim młodszym lub starszym dzieckiem poprzez aktywnie spędzony czas, promowanie zdrowego, bezpiecznego trybu życia. Zaraź go swoją pasją, pokaż mu czym jest Krav Maga! Poczujcie razem moc!

Droga młodzieży! Zaproście swoich rodziców, pokażcie im czym jest system Krav Maga, jaki jest szybki w nauce i niezwykle skuteczny! Pokażcie im iż warto trenować ten system i zaproście ich na wspólne trenowanie!

Nasz rodzinny trening to nie tylko duża dawka ruchu i nauka samoobrony. To również podsycanie więzi rodzinnych poprzez wspólnie spędzany czas. Trening dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

Zaproście Waszych znajomych!

Gwarantujemy dobrą zabawę, mnóstwo uśmiechów, moc pozytywnej energii i jednocześnie naukę samoobrony! I to wszystko za darmo!!!

Kontakt: 508155159, info@kravtrening.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!