kravtrening.pl

Dariusz Jemielniak

Dariusz Jemielniak

Prof. dr hab. Dariusz Jemielniak, E1, instruktor KMG od 2014.

Jest naukowcem, pracuje na Akademii Leona Koźmińskiego i Harvardzie. Bada społeczności internetowe i wykorzystanie nowoczesnych technologii w biznesie. Autor kilkadziesięciu książek po polsku i angielsku. Był beneficjentem wielu nagród za pracę naukową i dydaktyczną, w tym m.in. medalu KEN i nagrody dydaktycznej MNiSW. 

Przygodę ze sztukami walki zaczął w liceum, ale obecnie uważa 5 lat aikido za zmarnowany czas. Za to kolejne 10 karate już nie, choć ostatnie kilka z wynudziło go śmiertelnie przez nadmiar ograniczeń i został koniec końców tylko z brązowym pasem - na szczęście odkrył krav magę! Lubi też brazylijskie jiu jitsu, choć jest w nim początkujący. 

W treningu stawia przede wszystkim na unikanie kontuzji - wyrósł z popisów, za to docenia bardzo ludzi po czterdziestce, którzy nie chcą zapuszczać brzucha, albo mają zacięcie, aby go redukować. Ceni psychologię walki i ćwiczenia usprawniające przygotowanie umysłowe, a także naukę przez zabawę. 

W życiu prywatnym bardzo lubi dobre jedzenie - ramen, curry, pho. Wyeliminował z życia sól i cukier, ale nie wyobraża sobie dnia bez dobrej kawy.

Dariusz Jemielniak

Przejdź do góry strony